Rezydencja Sienkiewicza

Rezydencja Sienkiewicza to dwa nowoczesne budynki wielorodzinne usytuowane w dzielnicy nadmorskiej vis a vis Parku Zdrojowego, w odległości 200 metrów od morza i plaży. Bliskie położenie, a jednocześnie spokojna okolica to niewątpliwie walor tej lokalizacji.

W pierwszym budynku zaproponowano 34 mieszkania, w drugim 37 mieszkań, w układzie jedno-, dwu-, trzy- i cztero pokojowym. W kondygnacji podziemnej usytuowano garaże z 9 i 22 stanowiskami dla samochodów osobowych, dostępne zarówno z zewnątrz jak i z wewnątrz budynku, pomieszczenia gospodarcze i techniczne (kotłownia). W obu budynkach przewidziano również pomieszczenia wspólne, przeznaczone pod funkcję rekreacyjno – leczniczą (sauna, sala ćwiczeń) dostępne dla mieszkańców nowopowstających domów (budynek I, budynek II).

Dom z apartamentami „Łabędź”

Dom z apartamentami „Łabędź” znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia vis a vis parku zdrojowego przy ulicy Sienkiewicza 17, w odległości 100m od promenady i 200m od plaży. Jest to czterokondygnacyjny budynek, pochodzący z lat 1910-1911 i użytkowany był wcześniej jako dom wczasowy. W ramach jego kompleksowej przebudowy i modernizacji, z zachowaniem uroku architektury początku lat dwudziestych, powstały w nim luksusowe apartamenty. Każdy z apartamentów jest inny i ma swoją niepowtarzalną atmosferę. Na terenie posesji znajduje się 16 miejsc parkingowych, miejsce do grillowania i wypoczynku. Do dyspozycji naszych gości jest również pomieszczenie na rowery i wózki. Standard wykończenia budynku i przyległego do niego otoczenia odpowiada wszelkim wymogom europejskim.

Willa Marinos

Willa „Marinos” zlokalizowana jest ” przy ulicy Konopnickiej 4, w odległości 50m od promenady. Dla odmiany budynek ten jest nie tylko nowy ale ma również bardzo nowoczesną architekturę, która została doceniona przez wielu architektów. Apartamenty z uwagi na duże okna są bardzo dobrze doświetlone, każdy posiada swój własny balkon bądź taras. Budynek jak i jego otoczenie spełnia najwyższe europejskie standardy. Na zapleczu obiektu znajdują się miejsca parkingowe oraz pomieszczenie gospodarcze na rowery i wózki.

Leśne Zacisze 2

Budynek znajduje się na ulicy Kruczkowskiego 5 bezpośrednio w sąsiedztwie budynku „Zacisze Leśne I”, 400m od plaży i w tej samej odległości od przejścia granicznego Świnoujście – Ahlbeck. Budynek ten położony jest w spokojnej okolicy, gdzie łatwo jest dojechać samochodem jak i pociągiem ze strony niemieckiej. W odległości 200m znajduje się lubiany, miejscowy rynek, gdzie można niedrogo nabyć rzeczy codziennego użytku. Niektóre z mieszkań oferują garaże podziemne a pomieszczenia rowerowe dostępne są dla wszystkich gości. Mieszkania w tym budynku urządzone są w bardzo funkcjonalny i nowoczesny sposób. W budynku znajdują się apartamenty 1 lub 2 pokojowe. Apartamenty dysponują w zależności od ilości pokojów odpowiednio sypialnią, pokojem dziennym z aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem i WC oraz balkonem. We wszystkich mieszkaniach znajduje się telewizja satelitarna, stały dostęp do Internetu, alarm oraz system przeciwpożarowy. W budynku tym mieści się nasze biuro wynajmu.